Geschakelde woning Aan de Put 14 Landgraaf

Aan de Put 14, 6373 VT Landgraaf

131 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Aan de Put 14 is een geschakelde woning in Landgraaf, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 281 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
281 m²
Inhoud
562 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Aan de Put 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aan de Put 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
142.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.4%
CO₂-emissie
28.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (106.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1340 Inwoners
610 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
631 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Hoefveld
76% Koopwoningen
1.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aan de Put 14

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Aan de Put 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Aan de Put 14?

De prijsindicatie voor Aan de Put 14 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoefveld is €320.000. Dat komt neer op circa €2.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aan de Put 14 zich tot de wijk Hoefveld?

Aan de Put 14 is een geschakelde woning van 131 m² in de wijk Hoefveld. De buurt telt 631 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aan de Put 14?

Aan de Put 14 is een geschakelde woning in Hoefveld, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Aan de Put 14 vergeleken met de buurt?

Aan de Put 14 heeft 131 m² woonoppervlakte en 562 m³ inhoud. Het perceel is 281 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hoefveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aan de Put 14 en wat betekent dat?

Aan de Put 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aan de Put 14?

Aan de Put 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 106 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hoefveld?

De wijk Hoefveld in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefveld?

Vanuit Aan de Put 14 in Hoefveld bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.