Streetview Noord-Hollandlaan 24 Lage Zwaluwe

Noord-Hollandlaan 24, 4926 GK Lage Zwaluwe

254 m² Bouwjaar 1979 Label A+

Noord-Hollandlaan 24 is een woonhuis in Lage Zwaluwe, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m² en een perceel van 361 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
254 m²
Perceeloppervlakte
361 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Noord-Hollandlaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noord-Hollandlaan 24

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
157.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
90.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.4%
CO₂-emissie
17.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lage Zwaluwe

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

16.3 km

Buurtinformatie in Lage Zwaluwe

825 Inwoners
375 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
374 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Heerlijkheid Lage Zwaluwe
52% Koopwoningen
4.657 Inwoners per km²

Locatie van Noord-Hollandlaan 24

Vergelijkbare woningen in Lage Zwaluwe

Veelgestelde vragen over Noord-Hollandlaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Noord-Hollandlaan 24?

De gemiddelde woningwaarde in De Heerlijkheid Lage Zwaluwe is €291.000. Dat komt neer op circa €1.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noord-Hollandlaan 24 zich tot de wijk De Heerlijkheid Lage Zwaluwe?

Noord-Hollandlaan 24 is een woonhuis van 254 m² in de wijk De Heerlijkheid Lage Zwaluwe. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.657 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noord-Hollandlaan 24?

Noord-Hollandlaan 24 is een woonhuis in De Heerlijkheid Lage Zwaluwe, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Noord-Hollandlaan 24 vergeleken met de buurt?

Noord-Hollandlaan 24 heeft 254 m² woonoppervlakte. Het perceel is 361 m². In De Heerlijkheid Lage Zwaluwe ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noord-Hollandlaan 24 en wat betekent dat?

Noord-Hollandlaan 24 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Heerlijkheid Lage Zwaluwe?

De wijk De Heerlijkheid Lage Zwaluwe in Lage Zwaluwe (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heerlijkheid Lage Zwaluwe?

Vanuit Noord-Hollandlaan 24 in De Heerlijkheid Lage Zwaluwe bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 5.4 km.