Streetview Baarlandsezandweg 11 Kwadendamme

Baarlandsezandweg 11, 4434 RH Kwadendamme

182 m² Bouwjaar 1915 Label D

Baarlandsezandweg 11 is een woonhuis in Kwadendamme, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 4490 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
4490 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Baarlandsezandweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baarlandsezandweg 11

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kwadendamme

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

8.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Kwadendamme

295 Inwoners
120 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Kwadendamme
94% Koopwoningen
48 Inwoners per km²

Locatie van Baarlandsezandweg 11

Vergelijkbare woningen in Kwadendamme

Veelgestelde vragen over Baarlandsezandweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Baarlandsezandweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Kwadendamme is €408.000. Dat komt neer op circa €2.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baarlandsezandweg 11 zich tot de wijk Buitengebied Kwadendamme?

Baarlandsezandweg 11 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Buitengebied Kwadendamme. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baarlandsezandweg 11?

Baarlandsezandweg 11 is een woonhuis in Buitengebied Kwadendamme, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Baarlandsezandweg 11 vergeleken met de buurt?

Baarlandsezandweg 11 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4490 m². In Buitengebied Kwadendamme ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baarlandsezandweg 11 en wat betekent dat?

Baarlandsezandweg 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Kwadendamme?

De wijk Buitengebied Kwadendamme in Kwadendamme (Zeeland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Kwadendamme?

Vanuit Baarlandsezandweg 11 in Buitengebied Kwadendamme bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 2 km.