Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 510 m²
Rozenstraat 16 is een woonhuis in Kwadendamme, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m² en een perceel van 510 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rozenstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
9.1 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
3.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
10 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Kwadendamme is €254.000. Dat komt neer op circa €1.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRozenstraat 16 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Kern Kwadendamme. De buurt telt 338 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.907 inwoners per km².
Rozenstraat 16 is een woonhuis in Kern Kwadendamme, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Rozenstraat 16 heeft 250 m² woonoppervlakte. Het perceel is 510 m². In Kern Kwadendamme ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Kwadendamme in Kwadendamme (Zeeland) kenmerkt zich door 690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Rozenstraat 16 in Kern Kwadendamme bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 9.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rozenstraat 16: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.8 km.
Recreatie nabij Kern Kwadendamme: restaurant (3.1 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Rozenstraat 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Kwadendamme. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.