Streetview Kerkeboomgaardstraat 34 Kwadendamme

Kerkeboomgaardstraat 34, 4434 AB Kwadendamme

84 m² Bouwjaar 1958 Label E

Kerkeboomgaardstraat 34 is een woonhuis in Kwadendamme, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en een perceel van 171 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
171 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kerkeboomgaardstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkeboomgaardstraat 34

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Kwadendamme

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

9.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

3.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Kwadendamme

690 Inwoners
335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
338 Woningvoorraad
€254.000 Gem. woningwaarde Kern Kwadendamme
64% Koopwoningen
2.907 Inwoners per km²

Locatie van Kerkeboomgaardstraat 34

Vergelijkbare woningen in Kwadendamme

Veelgestelde vragen over Kerkeboomgaardstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkeboomgaardstraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Kwadendamme is €254.000. Dat komt neer op circa €3.024 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkeboomgaardstraat 34 zich tot de wijk Kern Kwadendamme?

Kerkeboomgaardstraat 34 is een woonhuis van 84 m² in de wijk Kern Kwadendamme. De buurt telt 338 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkeboomgaardstraat 34?

Kerkeboomgaardstraat 34 is een woonhuis in Kern Kwadendamme, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kerkeboomgaardstraat 34 vergeleken met de buurt?

Kerkeboomgaardstraat 34 heeft 84 m² woonoppervlakte. Het perceel is 171 m². In Kern Kwadendamme ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkeboomgaardstraat 34 en wat betekent dat?

Kerkeboomgaardstraat 34 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Kern Kwadendamme?

De wijk Kern Kwadendamme in Kwadendamme (Zeeland) kenmerkt zich door 690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Kwadendamme?

Vanuit Kerkeboomgaardstraat 34 in Kern Kwadendamme bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 9.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Kwadendamme?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkeboomgaardstraat 34: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.8 km.