Streetview Hansweertsestraatweg 35 Kruiningen

Hansweertsestraatweg 35, 4416 ND Kruiningen

101 m² Bouwjaar 1955 Label F

Hansweertsestraatweg 35 is een woonhuis in Kruiningen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en een perceel van 2260 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
2260 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hansweertsestraatweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hansweertsestraatweg 35

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kruiningen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

7.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Kruiningen

375 Inwoners
110 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kruiningen
81% Koopwoningen
32 Inwoners per km²

Locatie van Hansweertsestraatweg 35

Vergelijkbare woningen in Kruiningen

Veelgestelde vragen over Hansweertsestraatweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Hansweertsestraatweg 35?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kruiningen is €436.000. Dat komt neer op circa €4.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hansweertsestraatweg 35 zich tot de wijk Verspreide huizen Kruiningen?

Hansweertsestraatweg 35 is een woonhuis van 101 m² in de wijk Verspreide huizen Kruiningen. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 32 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hansweertsestraatweg 35?

Hansweertsestraatweg 35 is een woonhuis in Verspreide huizen Kruiningen, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hansweertsestraatweg 35 vergeleken met de buurt?

Hansweertsestraatweg 35 heeft 101 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2260 m². In Verspreide huizen Kruiningen ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hansweertsestraatweg 35 en wat betekent dat?

Hansweertsestraatweg 35 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-03-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kruiningen?

De wijk Verspreide huizen Kruiningen in Kruiningen (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kruiningen?

Vanuit Hansweertsestraatweg 35 in Verspreide huizen Kruiningen bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.