Streetview Montessoristraat 1 Kruiningen

Montessoristraat 1, 4416 EA Kruiningen

410 m² Bouwjaar 1969 2 kamers 1 slaapkamers

Montessoristraat 1 is een woonhuis in Kruiningen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 410 m², een perceel van 1350 m² en 2 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
410 m²
Perceeloppervlakte
1350 m²
Inhoud
1500 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Montessoristraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kruiningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

7.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.9 km

Buurtinformatie in Kruiningen

1770 Inwoners
635 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Kruiningen - Zandweg
70% Koopwoningen
4.465 Inwoners per km²

Locatie van Montessoristraat 1

Vergelijkbare woningen in Kruiningen

Veelgestelde vragen over Montessoristraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Montessoristraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Kruiningen - Zandweg is €278.000. Dat komt neer op circa €678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Montessoristraat 1 zich tot de wijk Kruiningen - Zandweg?

Montessoristraat 1 is een woonhuis van 410 m² in de wijk Kruiningen - Zandweg. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Montessoristraat 1?

Montessoristraat 1 is een woonhuis in Kruiningen - Zandweg, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Montessoristraat 1 vergeleken met de buurt?

Montessoristraat 1 heeft 410 m² woonoppervlakte en 1500 m³ inhoud. Het perceel is 1350 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 205 m² per kamer. In Kruiningen - Zandweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Montessoristraat 1?

Montessoristraat 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruiningen - Zandweg?

De wijk Kruiningen - Zandweg in Kruiningen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruiningen - Zandweg?

Vanuit Montessoristraat 1 in Kruiningen - Zandweg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruiningen - Zandweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Montessoristraat 1: ziekenhuis op 12.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.6 km.