Eengezinswoning, tussenwoning Landgoed Sandenburg 22 Krimpen aan den IJssel

Landgoed Sandenburg 22, 2926 TB Krimpen aan den IJssel

166 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Landgoed Sandenburg 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 87 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
87 m²
Inhoud
592 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Landgoed Sandenburg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landgoed Sandenburg 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
22.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (20.0 m²)

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

2295 Inwoners
980 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
994 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Lansingh-Zuid
71% Koopwoningen
5.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landgoed Sandenburg 22

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Landgoed Sandenburg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Landgoed Sandenburg 22?

De prijsindicatie voor Landgoed Sandenburg 22 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Lansingh-Zuid is €420.000. Dat komt neer op circa €2.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landgoed Sandenburg 22 zich tot de wijk Lansingh-Zuid?

Landgoed Sandenburg 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 166 m² in de wijk Lansingh-Zuid. De buurt telt 994 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landgoed Sandenburg 22?

Landgoed Sandenburg 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lansingh-Zuid, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Landgoed Sandenburg 22 vergeleken met de buurt?

Landgoed Sandenburg 22 heeft 166 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Het perceel is 87 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Lansingh-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landgoed Sandenburg 22 en wat betekent dat?

Landgoed Sandenburg 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landgoed Sandenburg 22?

Landgoed Sandenburg 22 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 20 m².

Hoe is de woningmarkt in Lansingh-Zuid?

De wijk Lansingh-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lansingh-Zuid?