Streetview Hofje van Staats 18 Krimpen aan den IJssel

Hofje van Staats 18, 2926 RK Krimpen aan den IJssel

276 m² Bouwjaar 2001 Label B

Hofje van Staats 18 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m² en een perceel van 474 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
276 m²
Perceeloppervlakte
474 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hofje van Staats 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofje van Staats 18

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

2295 Inwoners
980 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
994 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Lansingh-Zuid
71% Koopwoningen
5.325 Inwoners per km²

Locatie van Hofje van Staats 18

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Hofje van Staats 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofje van Staats 18?

De gemiddelde woningwaarde in Lansingh-Zuid is €420.000. Dat komt neer op circa €1.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofje van Staats 18 zich tot de wijk Lansingh-Zuid?

Hofje van Staats 18 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Lansingh-Zuid. De buurt telt 994 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofje van Staats 18?

Hofje van Staats 18 is een woonhuis in Lansingh-Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hofje van Staats 18 vergeleken met de buurt?

Hofje van Staats 18 heeft 276 m² woonoppervlakte. Het perceel is 474 m². In Lansingh-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofje van Staats 18 en wat betekent dat?

Hofje van Staats 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lansingh-Zuid?

De wijk Lansingh-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lansingh-Zuid?

Vanuit Hofje van Staats 18 in Lansingh-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lansingh-Zuid?