Geschakelde woning Hofje van Oorschot 3 Krimpen aan den IJssel

Hofje van Oorschot 3, 2926 RH Krimpen aan den IJssel

173 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Hofje van Oorschot 3 is een geschakelde woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 188 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
658 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hofje van Oorschot 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofje van Oorschot 3

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

6525 Inwoners
2760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2786 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kortland-Zuid
57% Koopwoningen
5.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hofje van Oorschot 3

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Hofje van Oorschot 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofje van Oorschot 3?

De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Zuid is €335.000. Dat komt neer op circa €1.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofje van Oorschot 3 zich tot de wijk Kortland-Zuid?

Hofje van Oorschot 3 is een geschakelde woning van 173 m² in de wijk Kortland-Zuid. De buurt telt 2.786 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofje van Oorschot 3?

Hofje van Oorschot 3 is een geschakelde woning in Kortland-Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hofje van Oorschot 3 vergeleken met de buurt?

Hofje van Oorschot 3 heeft 173 m² woonoppervlakte en 658 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kortland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofje van Oorschot 3 en wat betekent dat?

Hofje van Oorschot 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofje van Oorschot 3?

Hofje van Oorschot 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Zuid?

De wijk Kortland-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Zuid?