Streetview Hoflaan 63 Krimpen aan den IJssel

Hoflaan 63, 2926 RC Krimpen aan den IJssel

182 m² Bouwjaar 2001

Hoflaan 63 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 202 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
202 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoflaan 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

2295 Inwoners
980 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
994 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Lansingh-Zuid
71% Koopwoningen
5.325 Inwoners per km²

Locatie van Hoflaan 63

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Hoflaan 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoflaan 63?

De prijsindicatie voor Hoflaan 63 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Lansingh-Zuid is €420.000. Dat komt neer op circa €2.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoflaan 63 zich tot de wijk Lansingh-Zuid?

Hoflaan 63 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Lansingh-Zuid. De buurt telt 994 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoflaan 63?

Hoflaan 63 is een woonhuis in Lansingh-Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoflaan 63 vergeleken met de buurt?

Hoflaan 63 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 202 m². In Lansingh-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lansingh-Zuid?

De wijk Lansingh-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lansingh-Zuid?

Vanuit Hoflaan 63 in Lansingh-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lansingh-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoflaan 63: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lansingh-Zuid?

Recreatie nabij Lansingh-Zuid: restaurant (0.8 km), cafe (2.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hoflaan 63?

De prijsindicatie ligt rond €350.000 tot €400.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Lansingh-Zuid is €420.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.