2-onder-1-kapwoning Hoflaan 33 Krimpen aan den IJssel

Hoflaan 33, 2926 RC Krimpen aan den IJssel

174 m² Bouwjaar 2001 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Hoflaan 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 202 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
202 m²
Inhoud
636 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoflaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoflaan 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.1%
CO₂-emissie
23.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

2295 Inwoners
980 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
994 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Lansingh-Zuid
71% Koopwoningen
5.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoflaan 33

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Hoflaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoflaan 33?

De prijsindicatie voor Hoflaan 33 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Lansingh-Zuid is €420.000. Dat komt neer op circa €2.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoflaan 33 zich tot de wijk Lansingh-Zuid?

Hoflaan 33 is een 2-onder-1-kapwoning van 174 m² in de wijk Lansingh-Zuid. De buurt telt 994 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoflaan 33?

Hoflaan 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Lansingh-Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoflaan 33 vergeleken met de buurt?

Hoflaan 33 heeft 174 m² woonoppervlakte en 636 m³ inhoud. Het perceel is 202 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lansingh-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoflaan 33 en wat betekent dat?

Hoflaan 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoflaan 33?

Hoflaan 33 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Lansingh-Zuid?

De wijk Lansingh-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lansingh-Zuid?

Vanuit Hoflaan 33 in Lansingh-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1 km.