Geschakelde woning Belcantodreef 77 Krimpen aan den IJssel

Belcantodreef 77, 2926 PB Krimpen aan den IJssel

135 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Belcantodreef 77 is een geschakelde woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 232 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
232 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Belcantodreef 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Belcantodreef 77

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (93.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

2295 Inwoners
980 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
994 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Lansingh-Zuid
71% Koopwoningen
5.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Belcantodreef 77

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Belcantodreef 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Belcantodreef 77?

De prijsindicatie voor Belcantodreef 77 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Lansingh-Zuid is €420.000. Dat komt neer op circa €3.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Belcantodreef 77 zich tot de wijk Lansingh-Zuid?

Belcantodreef 77 is een geschakelde woning van 135 m² in de wijk Lansingh-Zuid. De buurt telt 994 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Belcantodreef 77?

Belcantodreef 77 is een geschakelde woning in Lansingh-Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Belcantodreef 77 vergeleken met de buurt?

Belcantodreef 77 heeft 135 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 232 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Lansingh-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Belcantodreef 77 en wat betekent dat?

Belcantodreef 77 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Belcantodreef 77?

Belcantodreef 77 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 93 m².

Hoe is de woningmarkt in Lansingh-Zuid?

De wijk Lansingh-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lansingh-Zuid?

Vanuit Belcantodreef 77 in Lansingh-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1 km.