Eengezinswoning, hoekwoning Vijverlaan 452 Krimpen aan den IJssel

Vijverlaan 452, 2925 VK Krimpen aan den IJssel

140 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Vijverlaan 452 is een eengezinswoning, hoekwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vijverlaan 452

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vijverlaan 452

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.8%
CO₂-emissie
33.58 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vijverlaan 452

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Vijverlaan 452

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijverlaan 452?

De prijsindicatie voor Vijverlaan 452 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €2.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijverlaan 452 zich tot de wijk Langeland?

Vijverlaan 452 is een eengezinswoning, hoekwoning van 140 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijverlaan 452?

Vijverlaan 452 is een eengezinswoning, hoekwoning in Langeland, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vijverlaan 452 vergeleken met de buurt?

Vijverlaan 452 heeft 140 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vijverlaan 452 en wat betekent dat?

Vijverlaan 452 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vijverlaan 452?

Vijverlaan 452 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeland?

Vanuit Vijverlaan 452 in Langeland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.