Villa, vrijstaande woning Burgemeester Lepelaarssingel 11 Krimpen aan den IJssel

Burgemeester Lepelaarssingel 11, 2925 ES Krimpen aan den IJssel

278 m² Bouwjaar 1979 9 kamers 8 slaapkamers Label D

Burgemeester Lepelaarssingel 11 is een villa, vrijstaande woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m², een perceel van 920 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
278 m²
Perceeloppervlakte
920 m²
Inhoud
1054 m³
Kamers
9
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€1.065.000 tot €1.315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Lepelaarssingel 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Lepelaarssingel 11

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (372.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Lepelaarssingel 11

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Burgemeester Lepelaarssingel 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Lepelaarssingel 11?

De prijsindicatie voor Burgemeester Lepelaarssingel 11 ligt rond €1.065.000 tot €1.315.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €1.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Lepelaarssingel 11 zich tot de wijk Langeland?

Burgemeester Lepelaarssingel 11 is een villa, vrijstaande woning van 278 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Lepelaarssingel 11?

Burgemeester Lepelaarssingel 11 is een villa, vrijstaande woning in Langeland, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester Lepelaarssingel 11 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Lepelaarssingel 11 heeft 278 m² woonoppervlakte en 1054 m³ inhoud. Het perceel is 920 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Lepelaarssingel 11 en wat betekent dat?

Burgemeester Lepelaarssingel 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-06-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Lepelaarssingel 11?

Burgemeester Lepelaarssingel 11 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 372 m².

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.