Streetview Brinkweg 36 Krimpen aan den IJssel

Brinkweg 36, 2925 DG Krimpen aan den IJssel

83 m² Bouwjaar 1984 4 kamers Label A

Brinkweg 36 is een appartement in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
83 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Brinkweg 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brinkweg 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Locatie van Brinkweg 36

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Brinkweg 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Brinkweg 36?

De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €4.542 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brinkweg 36 zich tot de wijk Langeland?

Brinkweg 36 is een appartement van 83 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brinkweg 36?

Brinkweg 36 is een appartement in Langeland, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brinkweg 36 vergeleken met de buurt?

Brinkweg 36 heeft 83 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brinkweg 36 en wat betekent dat?

Brinkweg 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brinkweg 36?

Brinkweg 36 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeland?

Vanuit Brinkweg 36 in Langeland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langeland?