Eengezinswoning, eindwoning Populierenlaan 65 Krimpen aan den IJssel

Populierenlaan 65, 2925 CP Krimpen aan den IJssel

144 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Populierenlaan 65 is een eengezinswoning, eindwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 333 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
333 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Populierenlaan 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenlaan 65

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
21.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierenlaan 65

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Populierenlaan 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenlaan 65?

De prijsindicatie voor Populierenlaan 65 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €2.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenlaan 65 zich tot de wijk Langeland?

Populierenlaan 65 is een eengezinswoning, eindwoning van 144 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenlaan 65?

Populierenlaan 65 is een eengezinswoning, eindwoning in Langeland, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Populierenlaan 65 vergeleken met de buurt?

Populierenlaan 65 heeft 144 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 333 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenlaan 65 en wat betekent dat?

Populierenlaan 65 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenlaan 65?

Populierenlaan 65 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeland?

Vanuit Populierenlaan 65 in Langeland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.