Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Pluim-es 98 Krimpen aan den IJssel

Pluim-es 98, 2925 CN Krimpen aan den IJssel

170 m² Bouwjaar 1974 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Pluim-es 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 337 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
337 m²
Inhoud
659 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pluim-es 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pluim-es 98

Tuin
Ja (247.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pluim-es 98

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Pluim-es 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Pluim-es 98?

De prijsindicatie voor Pluim-es 98 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pluim-es 98 zich tot de wijk Langeland?

Pluim-es 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 170 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pluim-es 98?

Pluim-es 98 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Langeland, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pluim-es 98 vergeleken met de buurt?

Pluim-es 98 heeft 170 m² woonoppervlakte en 659 m³ inhoud. Het perceel is 337 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pluim-es 98 en wat betekent dat?

Pluim-es 98 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-11-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pluim-es 98?

Pluim-es 98 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 247 m².

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeland?

Vanuit Pluim-es 98 in Langeland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.