Streetview Lijsterbes 10 Krimpen aan den IJssel

Lijsterbes 10, 2925 CH Krimpen aan den IJssel

187 m² Bouwjaar 1974 Label F

Lijsterbes 10 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 207 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
207 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lijsterbes 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterbes 10

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
226.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
341.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Locatie van Lijsterbes 10

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Lijsterbes 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterbes 10?

De prijsindicatie voor Lijsterbes 10 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €2.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterbes 10 zich tot de wijk Langeland?

Lijsterbes 10 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterbes 10?

Lijsterbes 10 is een woonhuis in Langeland, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lijsterbes 10 vergeleken met de buurt?

Lijsterbes 10 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 207 m². In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterbes 10 en wat betekent dat?

Lijsterbes 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-03-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.11 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeland?

Vanuit Lijsterbes 10 in Langeland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langeland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lijsterbes 10: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.1 km.