Eengezinswoning, eindwoning Allegro 47 Krimpen aan den IJssel

Allegro 47, 2925 BA Krimpen aan den IJssel

149 m² Bouwjaar 1976 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Allegro 47 is een eengezinswoning, eindwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 180 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Allegro 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Allegro 47

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
28.53 kg/m²

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Allegro 47

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Allegro 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Allegro 47?

De prijsindicatie voor Allegro 47 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €2.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Allegro 47 zich tot de wijk Langeland?

Allegro 47 is een eengezinswoning, eindwoning van 149 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Allegro 47?

Allegro 47 is een eengezinswoning, eindwoning in Langeland, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Allegro 47 vergeleken met de buurt?

Allegro 47 heeft 149 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Allegro 47 en wat betekent dat?

Allegro 47 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Allegro 47?

Allegro 47 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeland?

Vanuit Allegro 47 in Langeland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.