Herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Rondo 108 Krimpen aan den IJssel

Rondo 108, 2925 AG Krimpen aan den IJssel

172 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Rondo 108 is een herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 370 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
370 m²
Inhoud
583 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rondo 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rondo 108

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.6%
CO₂-emissie
40.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (15.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7120 Inwoners
2865 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2845 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Langeland
62% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rondo 108

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Rondo 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Rondo 108?

De prijsindicatie voor Rondo 108 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeland is €377.000. Dat komt neer op circa €2.192 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rondo 108 zich tot de wijk Langeland?

Rondo 108 is een herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 172 m² in de wijk Langeland. De buurt telt 2.845 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rondo 108?

Rondo 108 is een herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Langeland, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rondo 108 vergeleken met de buurt?

Rondo 108 heeft 172 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 370 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Langeland ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rondo 108 en wat betekent dat?

Rondo 108 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rondo 108?

Rondo 108 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 15 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Langeland?

De wijk Langeland in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeland?

Vanuit Rondo 108 in Langeland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.