Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Steekmast 23 Krimpen aan den IJssel

Steekmast 23, 2924 TD Krimpen aan den IJssel

139 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Steekmast 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 210 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
210 m²
Inhoud
552 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Steekmast 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steekmast 23

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
126.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
76.5%
CO₂-emissie
12.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Tuin
Ja (73.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

4035 Inwoners
1670 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1789 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Boveneind
54% Koopwoningen
5.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steekmast 23

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Steekmast 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Steekmast 23?

De prijsindicatie voor Steekmast 23 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Boveneind is €375.000. Dat komt neer op circa €2.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steekmast 23 zich tot de wijk Boveneind?

Steekmast 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 139 m² in de wijk Boveneind. De buurt telt 1.789 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steekmast 23?

Steekmast 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Boveneind, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steekmast 23 vergeleken met de buurt?

Steekmast 23 heeft 139 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 210 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Boveneind ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steekmast 23 en wat betekent dat?

Steekmast 23 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steekmast 23?

Steekmast 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 73 m².

Hoe is de woningmarkt in Boveneind?

De wijk Boveneind in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boveneind?

Vanuit Steekmast 23 in Boveneind bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.