Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Wilhelminahoeve 22 Krimpen aan den IJssel

Wilhelminahoeve 22, 2924 BE Krimpen aan den IJssel

218 m² Bouwjaar 1999 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Wilhelminahoeve 22 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 255 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
863 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Lessenaardak
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminahoeve 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminahoeve 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (27.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

4035 Inwoners
1670 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1789 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Boveneind
54% Koopwoningen
5.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminahoeve 22

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Wilhelminahoeve 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminahoeve 22?

De prijsindicatie voor Wilhelminahoeve 22 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Boveneind is €375.000. Dat komt neer op circa €1.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminahoeve 22 zich tot de wijk Boveneind?

Wilhelminahoeve 22 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 218 m² in de wijk Boveneind. De buurt telt 1.789 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminahoeve 22?

Wilhelminahoeve 22 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Boveneind, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wilhelminahoeve 22 vergeleken met de buurt?

Wilhelminahoeve 22 heeft 218 m² woonoppervlakte en 863 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Boveneind ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminahoeve 22 en wat betekent dat?

Wilhelminahoeve 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminahoeve 22?

Wilhelminahoeve 22 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 27 m².

Hoe is de woningmarkt in Boveneind?

De wijk Boveneind in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boveneind?

Vanuit Wilhelminahoeve 22 in Boveneind bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.