Streetview Wilhelminahoeve 16 Krimpen aan den IJssel

Wilhelminahoeve 16, 2924 BE Krimpen aan den IJssel

286 m² Bouwjaar 1999

Wilhelminahoeve 16 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m² en een perceel van 255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminahoeve 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

4035 Inwoners
1670 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1789 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Boveneind
54% Koopwoningen
5.075 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminahoeve 16

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Wilhelminahoeve 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminahoeve 16?

De prijsindicatie voor Wilhelminahoeve 16 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Boveneind is €375.000. Dat komt neer op circa €1.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminahoeve 16 zich tot de wijk Boveneind?

Wilhelminahoeve 16 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Boveneind. De buurt telt 1.789 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminahoeve 16?

Wilhelminahoeve 16 is een woonhuis in Boveneind, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wilhelminahoeve 16 vergeleken met de buurt?

Wilhelminahoeve 16 heeft 286 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Boveneind ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Boveneind?

De wijk Boveneind in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boveneind?

Vanuit Wilhelminahoeve 16 in Boveneind bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boveneind?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wilhelminahoeve 16: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boveneind?

Recreatie nabij Boveneind: restaurant (0.6 km), cafe (2.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Wilhelminahoeve 16?