Streetview IJsseldijk 189 Krimpen aan den IJssel

IJsseldijk 189, 2924 AW Krimpen aan den IJssel

205 m² Bouwjaar 1982 7 kamers 5 slaapkamers Label B

IJsseldijk 189 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 171 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor IJsseldijk 189

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJsseldijk 189

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

4035 Inwoners
1670 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1789 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Boveneind
54% Koopwoningen
5.075 Inwoners per km²

Locatie van IJsseldijk 189

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over IJsseldijk 189

Wat is de geschatte woningwaarde van IJsseldijk 189?

De prijsindicatie voor IJsseldijk 189 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Boveneind is €375.000. Dat komt neer op circa €1.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJsseldijk 189 zich tot de wijk Boveneind?

IJsseldijk 189 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Boveneind. De buurt telt 1.789 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJsseldijk 189?

IJsseldijk 189 is een woonhuis in Boveneind, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is IJsseldijk 189 vergeleken met de buurt?

IJsseldijk 189 heeft 205 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Boveneind ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJsseldijk 189 en wat betekent dat?

IJsseldijk 189 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJsseldijk 189?

IJsseldijk 189 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boveneind?

De wijk Boveneind in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boveneind?

Vanuit IJsseldijk 189 in Boveneind bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.