Geschakelde woning Burgemeester Van Waninglaan 12 Krimpen aan den IJssel

Burgemeester Van Waninglaan 12, 2924 AT Krimpen aan den IJssel

178 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Burgemeester Van Waninglaan 12 is een geschakelde woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 425 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
759 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€800.000 tot €900.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Van Waninglaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Van Waninglaan 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7225 Inwoners
3280 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3322 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Kortland-Noord
54% Koopwoningen
5.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Van Waninglaan 12

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Burgemeester Van Waninglaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Van Waninglaan 12?

De prijsindicatie voor Burgemeester Van Waninglaan 12 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Noord is €316.000. Dat komt neer op circa €1.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Van Waninglaan 12 zich tot de wijk Kortland-Noord?

Burgemeester Van Waninglaan 12 is een geschakelde woning van 178 m² in de wijk Kortland-Noord. De buurt telt 3.322 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Van Waninglaan 12?

Burgemeester Van Waninglaan 12 is een geschakelde woning in Kortland-Noord, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester Van Waninglaan 12 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Van Waninglaan 12 heeft 178 m² woonoppervlakte en 759 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kortland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Van Waninglaan 12 en wat betekent dat?

Burgemeester Van Waninglaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Van Waninglaan 12?

Burgemeester Van Waninglaan 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Noord?

De wijk Kortland-Noord in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.