Eengezinswoning, hoekwoning Akkerwinde 28 Krimpen aan den IJssel

Akkerwinde 28, 2923 GB Krimpen aan den IJssel

140 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Akkerwinde 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 203 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Akkerwinde 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerwinde 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.7%
CO₂-emissie
42.88 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

6525 Inwoners
2760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2786 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kortland-Zuid
57% Koopwoningen
5.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Akkerwinde 28

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Akkerwinde 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerwinde 28?

De prijsindicatie voor Akkerwinde 28 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Zuid is €335.000. Dat komt neer op circa €2.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerwinde 28 zich tot de wijk Kortland-Zuid?

Akkerwinde 28 is een eengezinswoning, hoekwoning van 140 m² in de wijk Kortland-Zuid. De buurt telt 2.786 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerwinde 28?

Akkerwinde 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kortland-Zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Akkerwinde 28 vergeleken met de buurt?

Akkerwinde 28 heeft 140 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kortland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerwinde 28 en wat betekent dat?

Akkerwinde 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Akkerwinde 28?

Akkerwinde 28 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Zuid?

De wijk Kortland-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Zuid?

Vanuit Akkerwinde 28 in Kortland-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.9 km.