Geschakelde woning de Lairessestraat 15 Krimpen aan den IJssel

de Lairessestraat 15, 2923 CG Krimpen aan den IJssel

201 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label B

de Lairessestraat 15 is een geschakelde woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 338 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
338 m²
Inhoud
784 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor de Lairessestraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Lairessestraat 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.3%
CO₂-emissie
33.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

6525 Inwoners
2760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2786 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kortland-Zuid
57% Koopwoningen
5.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van de Lairessestraat 15

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over de Lairessestraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van de Lairessestraat 15?

De prijsindicatie voor de Lairessestraat 15 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Zuid is €335.000. Dat komt neer op circa €1.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Lairessestraat 15 zich tot de wijk Kortland-Zuid?

de Lairessestraat 15 is een geschakelde woning van 201 m² in de wijk Kortland-Zuid. De buurt telt 2.786 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Lairessestraat 15?

de Lairessestraat 15 is een geschakelde woning in Kortland-Zuid, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is de Lairessestraat 15 vergeleken met de buurt?

de Lairessestraat 15 heeft 201 m² woonoppervlakte en 784 m³ inhoud. Het perceel is 338 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Kortland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Lairessestraat 15 en wat betekent dat?

de Lairessestraat 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Lairessestraat 15?

de Lairessestraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Zuid?

De wijk Kortland-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Zuid?