Halfvrijstaande woning Stad en Landschap 48 Krimpen aan den IJssel

Stad en Landschap 48, 2923 BN Krimpen aan den IJssel

189 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Stad en Landschap 48 is een halfvrijstaande woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 538 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
538 m²
Inhoud
768 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stad en Landschap 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stad en Landschap 48

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
132.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

6525 Inwoners
2760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2786 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kortland-Zuid
57% Koopwoningen
5.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stad en Landschap 48

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Stad en Landschap 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Stad en Landschap 48?

De prijsindicatie voor Stad en Landschap 48 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Zuid is €335.000. Dat komt neer op circa €1.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stad en Landschap 48 zich tot de wijk Kortland-Zuid?

Stad en Landschap 48 is een halfvrijstaande woning van 189 m² in de wijk Kortland-Zuid. De buurt telt 2.786 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stad en Landschap 48?

Stad en Landschap 48 is een halfvrijstaande woning in Kortland-Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stad en Landschap 48 vergeleken met de buurt?

Stad en Landschap 48 heeft 189 m² woonoppervlakte en 768 m³ inhoud. Het perceel is 538 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kortland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stad en Landschap 48 en wat betekent dat?

Stad en Landschap 48 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stad en Landschap 48?

Stad en Landschap 48 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Zuid?

De wijk Kortland-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Zuid?