Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Van Eijcklaan 38 Krimpen aan den IJssel

Van Eijcklaan 38, 2923 AH Krimpen aan den IJssel

213 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Van Eijcklaan 38 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 472 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
472 m²
Inhoud
1003 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Eijcklaan 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Eijcklaan 38

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
240.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
309.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
55.69 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

6525 Inwoners
2760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2786 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kortland-Zuid
57% Koopwoningen
5.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Eijcklaan 38

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Van Eijcklaan 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Eijcklaan 38?

De prijsindicatie voor Van Eijcklaan 38 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Zuid is €335.000. Dat komt neer op circa €1.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Eijcklaan 38 zich tot de wijk Kortland-Zuid?

Van Eijcklaan 38 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 213 m² in de wijk Kortland-Zuid. De buurt telt 2.786 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Eijcklaan 38?

Van Eijcklaan 38 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Kortland-Zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Eijcklaan 38 vergeleken met de buurt?

Van Eijcklaan 38 heeft 213 m² woonoppervlakte en 1003 m³ inhoud. Het perceel is 472 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kortland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Eijcklaan 38 en wat betekent dat?

Van Eijcklaan 38 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Eijcklaan 38?

Van Eijcklaan 38 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Zuid?

De wijk Kortland-Zuid in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Zuid?

Vanuit Van Eijcklaan 38 in Kortland-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.9 km.