Eengezinswoning, vrijstaande woning Kortlandstraat 21 Krimpen aan den IJssel

Kortlandstraat 21, 2922 XC Krimpen aan den IJssel

100 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Kortlandstraat 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 410 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kortlandstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortlandstraat 21

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
253.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.78 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7225 Inwoners
3280 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3322 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Kortland-Noord
54% Koopwoningen
5.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kortlandstraat 21

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Kortlandstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortlandstraat 21?

De prijsindicatie voor Kortlandstraat 21 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Noord is €316.000. Dat komt neer op circa €3.160 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortlandstraat 21 zich tot de wijk Kortland-Noord?

Kortlandstraat 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 100 m² in de wijk Kortland-Noord. De buurt telt 3.322 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortlandstraat 21?

Kortlandstraat 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kortland-Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kortlandstraat 21 vergeleken met de buurt?

Kortlandstraat 21 heeft 100 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kortland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortlandstraat 21 en wat betekent dat?

Kortlandstraat 21 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kortlandstraat 21?

Kortlandstraat 21 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Noord?

De wijk Kortland-Noord in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Noord?