Tussenwoning Morgental 29 Krimpen aan den IJssel

Morgental 29, 2922 CN Krimpen aan den IJssel

101 m² Bouwjaar 1963 1 kamers Label D

Morgental 29 is een tussenwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 147 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
2828 m³
Kamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Morgental 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Morgental 29

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
219.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
281.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7225 Inwoners
3280 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3322 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Kortland-Noord
54% Koopwoningen
5.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Morgental 29

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Morgental 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Morgental 29?

De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Noord is €316.000. Dat komt neer op circa €3.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Morgental 29 zich tot de wijk Kortland-Noord?

Morgental 29 is een tussenwoning van 101 m² in de wijk Kortland-Noord. De buurt telt 3.322 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Morgental 29?

Morgental 29 is een tussenwoning in Kortland-Noord, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Morgental 29 vergeleken met de buurt?

Morgental 29 heeft 101 m² woonoppervlakte en 2828 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 101 m² per kamer. In Kortland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Morgental 29 en wat betekent dat?

Morgental 29 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-01-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Morgental 29?

Morgental 29 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Noord?

De wijk Kortland-Noord in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Noord?

Vanuit Morgental 29 in Kortland-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.