Eengezinswoning, tussenwoning Molenaar Van Schelvenlaan 6 Krimpen aan den IJssel

Molenaar Van Schelvenlaan 6, 2922 BT Krimpen aan den IJssel

122 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Molenaar Van Schelvenlaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Molenaar Van Schelvenlaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenaar Van Schelvenlaan 6

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
101.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.9%
CO₂-emissie
17.26 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7225 Inwoners
3280 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3322 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Kortland-Noord
54% Koopwoningen
5.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenaar Van Schelvenlaan 6

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Molenaar Van Schelvenlaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenaar Van Schelvenlaan 6?

De prijsindicatie voor Molenaar Van Schelvenlaan 6 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Noord is €316.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenaar Van Schelvenlaan 6 zich tot de wijk Kortland-Noord?

Molenaar Van Schelvenlaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Kortland-Noord. De buurt telt 3.322 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenaar Van Schelvenlaan 6?

Molenaar Van Schelvenlaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kortland-Noord, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Molenaar Van Schelvenlaan 6 vergeleken met de buurt?

Molenaar Van Schelvenlaan 6 heeft 122 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kortland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenaar Van Schelvenlaan 6 en wat betekent dat?

Molenaar Van Schelvenlaan 6 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenaar Van Schelvenlaan 6?

Molenaar Van Schelvenlaan 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Noord?

De wijk Kortland-Noord in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.