Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1884
- Woonoppervlakte
- 233 m²
- Perceeloppervlakte
- 1124 m²
IJsseldijk 396 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 1124 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor IJsseldijk 396
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
6.8 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
10.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kortland-Noord is €316.000. Dat komt neer op circa €1.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIJsseldijk 396 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Kortland-Noord. De buurt telt 3.322 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.316 inwoners per km².
IJsseldijk 396 is een woonhuis in Kortland-Noord, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
IJsseldijk 396 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1124 m². In Kortland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kortland-Noord in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit IJsseldijk 396 in Kortland-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van IJsseldijk 396: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Kortland-Noord: restaurant (0.4 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor IJsseldijk 396 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kortland-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1884, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.