2-onder-1-kapwoning Rotterdamseweg 29 Krimpen aan den IJssel

Rotterdamseweg 29, 2922 AM Krimpen aan den IJssel

105 m² Bouwjaar 1939 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Rotterdamseweg 29 is een 2-onder-1-kapwoning in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
367 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 29

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

7225 Inwoners
3280 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3322 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Kortland-Noord
54% Koopwoningen
5.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rotterdamseweg 29

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 29?

De prijsindicatie voor Rotterdamseweg 29 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortland-Noord is €316.000. Dat komt neer op circa €3.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 29 zich tot de wijk Kortland-Noord?

Rotterdamseweg 29 is een 2-onder-1-kapwoning van 105 m² in de wijk Kortland-Noord. De buurt telt 3.322 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 29?

Rotterdamseweg 29 is een 2-onder-1-kapwoning in Kortland-Noord, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamseweg 29 vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 29 heeft 105 m² woonoppervlakte en 367 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kortland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 29 en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-04-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamseweg 29?

Rotterdamseweg 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Kortland-Noord?

De wijk Kortland-Noord in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortland-Noord?