Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 238 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
Onder de Linden 1 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m² en een perceel van 157 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Onder de Linden 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud Krimpen is €371.000. Dat komt neer op circa €1.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOnder de Linden 1 is een woonhuis van 238 m² in de wijk Oud Krimpen. De buurt telt 836 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.433 inwoners per km².
Onder de Linden 1 is een woonhuis in Oud Krimpen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Onder de Linden 1 heeft 238 m² woonoppervlakte. Het perceel is 157 m². In Oud Krimpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Onder de Linden 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oud Krimpen in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Onder de Linden 1 in Oud Krimpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Onder de Linden 1: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.5 km.