Streetview Rotterdamseweg 12 Krimpen aan den IJssel

Rotterdamseweg 12, 2921 AP Krimpen aan den IJssel

114 m² Bouwjaar 1937 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Rotterdamseweg 12 is een woonhuis in Krimpen aan den IJssel, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 313 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
313 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
199.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.9%
CO₂-emissie
47.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Krimpen aan den IJssel

2315 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
836 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Oud Krimpen
87% Koopwoningen
1.433 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 12

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in Oud Krimpen is €371.000. Dat komt neer op circa €3.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 12 zich tot de wijk Oud Krimpen?

Rotterdamseweg 12 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Oud Krimpen. De buurt telt 836 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 12?

Rotterdamseweg 12 is een woonhuis in Oud Krimpen, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamseweg 12 vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 12 heeft 114 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oud Krimpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 12 en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamseweg 12?

Rotterdamseweg 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud Krimpen?

De wijk Oud Krimpen in Krimpen aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Krimpen?

Vanuit Rotterdamseweg 12 in Oud Krimpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.