Streetview Speenhoffstraat 27 Krimpen aan de Lek

Speenhoffstraat 27, 2931 XW Krimpen aan de Lek

104 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Speenhoffstraat 27 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 86 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
86 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Speenhoffstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Speenhoffstraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

1760 Inwoners
875 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
880 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Hoofdstraat
54% Koopwoningen
7.974 Inwoners per km²

Locatie van Speenhoffstraat 27

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Speenhoffstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Speenhoffstraat 27?

De prijsindicatie voor Speenhoffstraat 27 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofdstraat is €280.000. Dat komt neer op circa €2.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Speenhoffstraat 27 zich tot de wijk Hoofdstraat?

Speenhoffstraat 27 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Hoofdstraat. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.974 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Speenhoffstraat 27?

Speenhoffstraat 27 is een woonhuis in Hoofdstraat, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Speenhoffstraat 27 vergeleken met de buurt?

Speenhoffstraat 27 heeft 104 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 86 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hoofdstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Speenhoffstraat 27 en wat betekent dat?

Speenhoffstraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Speenhoffstraat 27?

Speenhoffstraat 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoofdstraat?

De wijk Hoofdstraat in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofdstraat?

Vanuit Speenhoffstraat 27 in Hoofdstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.