Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 294 m²
Brederodestraat 3 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brederodestraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
9.7 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
4.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoofdstraat is €280.000. Dat komt neer op circa €952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrederodestraat 3 is een woonhuis van 294 m² in de wijk Hoofdstraat. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.974 inwoners per km².
Brederodestraat 3 is een woonhuis in Hoofdstraat, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Brederodestraat 3 heeft 294 m² woonoppervlakte. In Hoofdstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brederodestraat 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-01-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 47.25 kg/jaar.
De wijk Hoofdstraat in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Brederodestraat 3 in Hoofdstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brederodestraat 3: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 4.2 km.
Recreatie nabij Hoofdstraat: restaurant (1.1 km), cafe (1.1 km).