Streetview Klaproosveld 66 Krimpen aan de Lek

Klaproosveld 66, 2931 TK Krimpen aan de Lek

72 m² Bouwjaar 1974 Label A

Klaproosveld 66 is een appartement in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
72 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Klaproosveld 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaproosveld 66

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

1605 Inwoners
685 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
697 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Binnen Krimpen
57% Koopwoningen
7.261 Inwoners per km²

Locatie van Klaproosveld 66

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Klaproosveld 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaproosveld 66?

De gemiddelde woningwaarde in Binnen Krimpen is €326.000. Dat komt neer op circa €4.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaproosveld 66 zich tot de wijk Binnen Krimpen?

Klaproosveld 66 is een appartement van 72 m² in de wijk Binnen Krimpen. De buurt telt 697 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.261 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaproosveld 66?

Klaproosveld 66 is een appartement in Binnen Krimpen, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klaproosveld 66 vergeleken met de buurt?

Klaproosveld 66 heeft 72 m² woonoppervlakte. In Binnen Krimpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaproosveld 66 en wat betekent dat?

Klaproosveld 66 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.97 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Binnen Krimpen?

De wijk Binnen Krimpen in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnen Krimpen?

Vanuit Klaproosveld 66 in Binnen Krimpen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Binnen Krimpen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klaproosveld 66: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4.7 km.