Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 734 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Noord 19 A is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 734 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noord 19 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
8.3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lekdijk is €469.000. Dat komt neer op circa €1.996 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoord 19 A is een woonhuis van 235 m² in de wijk Lekdijk. De buurt telt 161 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².
Noord 19 A is een woonhuis in Lekdijk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Noord 19 A heeft 235 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 734 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Lekdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noord 19 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Noord 19 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Lekdijk in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Noord 19 A in Lekdijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noord 19 A: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.9 km.
Recreatie nabij Lekdijk: restaurant (1.1 km), cafe (1.2 km).