Streetview Molendijk 178 Krimpen aan de Lek

Molendijk 178, 2931 SG Krimpen aan de Lek

209 m² Bouwjaar 1897

Molendijk 178 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 1095 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
1095 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Molendijk 178

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

425 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
161 Woningvoorraad
€469.000 Gem. woningwaarde Lekdijk
92% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Locatie van Molendijk 178

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Molendijk 178

Wat is de geschatte woningwaarde van Molendijk 178?

De prijsindicatie voor Molendijk 178 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Lekdijk is €469.000. Dat komt neer op circa €2.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molendijk 178 zich tot de wijk Lekdijk?

Molendijk 178 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Lekdijk. De buurt telt 161 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molendijk 178?

Molendijk 178 is een woonhuis in Lekdijk, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molendijk 178 vergeleken met de buurt?

Molendijk 178 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1095 m². In Lekdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lekdijk?

De wijk Lekdijk in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lekdijk?

Vanuit Molendijk 178 in Lekdijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lekdijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molendijk 178: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lekdijk?

Recreatie nabij Lekdijk: restaurant (1.1 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Molendijk 178?

De prijsindicatie ligt rond €520.000 tot €620.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Lekdijk is €469.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.