Streetview Molendijk 94 Krimpen aan de Lek

Molendijk 94, 2931 SE Krimpen aan de Lek

191 m² Bouwjaar 1910

Molendijk 94 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 550 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
550 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Molendijk 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

425 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
161 Woningvoorraad
€469.000 Gem. woningwaarde Lekdijk
92% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Locatie van Molendijk 94

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Molendijk 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Molendijk 94?

De gemiddelde woningwaarde in Lekdijk is €469.000. Dat komt neer op circa €2.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molendijk 94 zich tot de wijk Lekdijk?

Molendijk 94 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Lekdijk. De buurt telt 161 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molendijk 94?

Molendijk 94 is een woonhuis in Lekdijk, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molendijk 94 vergeleken met de buurt?

Molendijk 94 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In Lekdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lekdijk?

De wijk Lekdijk in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lekdijk?

Vanuit Molendijk 94 in Lekdijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lekdijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molendijk 94: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lekdijk?

Recreatie nabij Lekdijk: restaurant (1.1 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Molendijk 94?

Een woningrapport voor Molendijk 94 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lekdijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.