Streetview Baken 12 Krimpen aan de Lek

Baken 12, 2931 RP Krimpen aan de Lek

353 m² Bouwjaar 1995 10 kamers 6 slaapkamers Label B

Baken 12 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 353 m², een perceel van 557 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
353 m²
Perceeloppervlakte
557 m²
Inhoud
1289 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Baken 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baken 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

1220 Inwoners
515 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Tiendweg Noord
77% Koopwoningen
4.442 Inwoners per km²

Locatie van Baken 12

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Baken 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Baken 12?

De gemiddelde woningwaarde in Tiendweg Noord is €373.000. Dat komt neer op circa €1.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baken 12 zich tot de wijk Tiendweg Noord?

Baken 12 is een woonhuis van 353 m² in de wijk Tiendweg Noord. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baken 12?

Baken 12 is een woonhuis in Tiendweg Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Baken 12 vergeleken met de buurt?

Baken 12 heeft 353 m² woonoppervlakte en 1289 m³ inhoud. Het perceel is 557 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Tiendweg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baken 12 en wat betekent dat?

Baken 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baken 12?

Baken 12 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tiendweg Noord?

De wijk Tiendweg Noord in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tiendweg Noord?

Vanuit Baken 12 in Tiendweg Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.