Eengezinswoning, tussenwoning Klipperstraat 13 Krimpen aan de Lek

Klipperstraat 13, 2931 GG Krimpen aan de Lek

101 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Klipperstraat 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
358 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Klipperstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klipperstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.77 kg/m²

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

1605 Inwoners
685 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
697 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Binnen Krimpen
57% Koopwoningen
7.261 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klipperstraat 13

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Klipperstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Klipperstraat 13?

De prijsindicatie voor Klipperstraat 13 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnen Krimpen is €326.000. Dat komt neer op circa €3.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klipperstraat 13 zich tot de wijk Binnen Krimpen?

Klipperstraat 13 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Binnen Krimpen. De buurt telt 697 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.261 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klipperstraat 13?

Klipperstraat 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Binnen Krimpen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klipperstraat 13 vergeleken met de buurt?

Klipperstraat 13 heeft 101 m² woonoppervlakte en 358 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Binnen Krimpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klipperstraat 13 en wat betekent dat?

Klipperstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klipperstraat 13?

Klipperstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnen Krimpen?

De wijk Binnen Krimpen in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnen Krimpen?

Vanuit Klipperstraat 13 in Binnen Krimpen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.