Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
van Ostadestraat 7 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 376 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Ostadestraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
9.7 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
4.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoofdstraat is €280.000. Dat komt neer op circa €1.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Ostadestraat 7 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Hoofdstraat. De buurt telt 880 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.974 inwoners per km².
van Ostadestraat 7 is een woonhuis in Hoofdstraat, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
van Ostadestraat 7 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 376 m². In Hoofdstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoofdstraat in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit van Ostadestraat 7 in Hoofdstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Ostadestraat 7: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 4.2 km.
Recreatie nabij Hoofdstraat: restaurant (1.1 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor van Ostadestraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoofdstraat. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.