Streetview Oostpolderweg 24 Krabbendijke

Oostpolderweg 24, 4413 NN Krabbendijke

157 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Oostpolderweg 24 is een woonhuis in Krabbendijke, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 1765 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
1765 m²
Inhoud
543 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oostpolderweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostpolderweg 24

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krabbendijke

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

19 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Krabbendijke

810 Inwoners
280 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Krabbendijke - Oostpolder
99% Koopwoningen
2.591 Inwoners per km²

Locatie van Oostpolderweg 24

Vergelijkbare woningen in Krabbendijke

Veelgestelde vragen over Oostpolderweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostpolderweg 24?

De gemiddelde woningwaarde in Krabbendijke - Oostpolder is €301.000. Dat komt neer op circa €1.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostpolderweg 24 zich tot de wijk Krabbendijke - Oostpolder?

Oostpolderweg 24 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Krabbendijke - Oostpolder. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostpolderweg 24?

Oostpolderweg 24 is een woonhuis in Krabbendijke - Oostpolder, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostpolderweg 24 vergeleken met de buurt?

Oostpolderweg 24 heeft 157 m² woonoppervlakte en 543 m³ inhoud. Het perceel is 1765 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Krabbendijke - Oostpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostpolderweg 24 en wat betekent dat?

Oostpolderweg 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostpolderweg 24?

Oostpolderweg 24 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Krabbendijke - Oostpolder?

De wijk Krabbendijke - Oostpolder in Krabbendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krabbendijke - Oostpolder?

Vanuit Oostpolderweg 24 in Krabbendijke - Oostpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.