Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1884
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 1294 m²
- Inhoud
- 1100 m³
- Kamers
- 6
Ter Poorteweg 3 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 1294 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ter Poorteweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk is €585.000. Dat komt neer op circa €1.950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTer Poorteweg 3 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².
Ter Poorteweg 3 is een woonhuis in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ter Poorteweg 3 heeft 300 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 1294 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ter Poorteweg 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-11-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ter Poorteweg 3 heeft 6 kamers.
De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Ter Poorteweg 3 in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1 km.