Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 974 m²
Ellebooglaan 3 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 974 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ellebooglaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €3.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEllebooglaan 3 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².
Ellebooglaan 3 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Ellebooglaan 3 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 974 m². In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Ellebooglaan 3 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ellebooglaan 3: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.
Recreatie nabij Dishoek: restaurant (0.3 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Ellebooglaan 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dishoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1991, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.