Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 279 m²
- Perceeloppervlakte
- 877 m²
Oostgatlaan 9 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m² en een perceel van 877 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostgatlaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €2.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostgatlaan 9 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².
Oostgatlaan 9 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oostgatlaan 9 heeft 279 m² woonoppervlakte. Het perceel is 877 m². In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Oostgatlaan 9 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oostgatlaan 9: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.
Recreatie nabij Dishoek: restaurant (0.3 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Oostgatlaan 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dishoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.